Çerçeve Nedir?

Fotoğraf, resim, yazı, ayna gibi materyalleri süslemek veya bir yere asılabilecek duruma getirmek için bunlara geçirilen, ahşap, ağaç, metal gibi kenarlıklar.

Hangi Çerçeveyi Satın Almalıyım?

Evinin dekorasyonuna, zevkini ve hatta canının isteğine göre tercihini yapabilirsin. Çerçeve boyutlarını da göz önünde bulundurursan, sence anıların hangi çerçevede daha iyi durur? Doğum günü çerçevesi mi hazırlamak istiyorsun yoksa çerçevelerden film şeridi çerçeve mi yapmak istiyorsun, küçük çerçeve mi seviyorsun yoksa hediyelik çerçeveyi albüm mü yapmak istiyorsun? Modern ahşap çerçeve modelleri mi ilgini çeker yoksa modern resim çerçeve modelleri mi? Bu soruların cevabı seni doğru çerçeveye götürecek!

Çerçeveye Kaç Anı Sığdırabilirim?

1 ile 20 arasında anının yer aldığı fotoğrafla çerçevelerini doldurabilirsin. Unutma, bu sayı seçeceğin çerçeveye göre değişim gösterecektir.

Hangi Ölçülerde Çerçeveler Mevcut?

20x20cm ölçülerindeki Yapışan Kare Çerçeve, 48×60 cm ölçülerindeki Metal Anı Çerçevesi, 48×54 cm ölçülerindeki Anı Çerçevesi, 15×15 cm ölçülerinde Ahşap Kare Çerçeve, 10×10 ya da 10×15 ölçülerinde Işıltılı Çerçeve, 10×15 ya da 15×15 boyutlarında Akrilik Foto Blok ve 30×30 cm ölçülerinde Modern Çerçeve’yi Cevher Cam’da bulabilirsin.